UA RU EN

Наші послуги

TRADE-IN обмін вашого авто на інше

Дана послуга надає вам можливість обміняти ваш старий автомобіль на новий.
Процес продажу автомобіля може займати досить тривалий час, кілька тижнів і навіть місяців, після цього ви витрачаєте ще стільки ж часу на пошук нового автомобіля.
Великий досвід роботи нашого автосалону по даній системі дає можливість зробити процедуру максимально швидко і якісно.
Послуга Trade-In дозволить Вам протягом одного дня пересісти за кермо іншого авто. Ми цінуємо наших клієнтів і хочемо щоб покупка нового авто доставила Вам тільки позитивні емоції, тому кожен транспортний засіб з пробігом проходить діагностику у наших експертів, що мінімізує ризики угоди і убезпечить Вас від "сюрпризів".
Після діагностики, експерти називають оціночну вартість вашого автомобіля і ви вибираєте Нове авто з автосалону аналогічне за вартістю або більш дороге з частковою доплатою грошових коштів.
Також за вашим бажанням ми можемо переоформити всі документи і віддати вам ключі від нового авто всього лише за один день, що захистить Вас від зайвої тяганини, втрати нервів, часу і грошей.
Після закінчення процедури ви їдете на новому авто, а старий автомобіль стає на наш майданчик і ми вже самі шукаємо покупця, більше Вам про це піклується не потрібно. 

Повний цикл передпродажної підготовки

 Підготувати автомобіль до продажу-це не тільки спосіб підняти вартість автомобіля, але і можливість зробити його більш привабливим для покупця. Багато хто прагне купити новий автомобіль або в стані, близькому до нового. За технічним станом двигуна, підвіски, трансмісії та інших вузлів відповідає станція технічного обслуговування. Своєчасні сервісні роботи і контроль технічного стану гарантують новому власнику відсутність проблем при подальшій експлуатації.
Якщо вас цікавить якісна передпродажна підготовка-звертайтеся в наш детейлінг-центр. Залежно від стану автомобіля ми запропонуємо комплекс послуг, спрямованих на відновлення його первісного вигляду. Витрати на передпродажну підготовку завжди повертаються при вдалому продажу.

Допомога при продажу автомобіля

Практично для кожного з нас автомобіль зараз не тільки засіб пересування або демонстрація статусу, а повсякденна необхідність.
Зустрічі з парнерами, рідними, близькими, друзями, скрізь потрібно встигнути! З сучасним ритмом життя нам необхідно швидко переміщатися не тільки
по місту, але і між сусідніми містами і навіть по всій країні.
Тому покупка автомобіля-актуальна проблема для кожного. Це ваш перший транспортний засіб або ви вирішили змінити авто на інше-ми
із задоволенням допоможемо Вам з вибором.
При пошуку машини ви витрачаєте величезну кількість часу на перегляд різних сайтів і ресурсів, намагаючись знайти підходяще Вам за характеристиками,
якості і ціновій політиці авто, після чого телефонуєте з власниками призначаючи зустрічі або відправляєтеся в автосалон. Це вимагає величезних
веременних і грошових витрат, проте в підсумку може і не привести до бажаного результату, або тривати занадто довго (пів року, рік, два).
Таже ви схильні до ризику зіткнутися з недобросовісними продавцями або шахраями. Немає можливості дізнатися чи було авто в ДТП,
чи є приховані проблеми, чи будуть потрібні вкладення після покупки транспортного засобу і чи відповідає воно в принципі Вашим потребам?
Багато продавців зазвичай не договорюють про дійсний стан авто і це стосується не тільки технічного стану, а й документального питання, що
звичайно пожет піднести вам потім"сюрпризи".

Дозвольте нашим професіоналам вирішити дане питання, знайти для Вас ідеальний варіант і зберегти ваші час, сили і нерви! 

Продаж автомобіля на наших торгових майданчиках

 Продаж автомобіля-довгий і клопітка справа, на яке доводиться витрачати масу особистого часу і грошей, розміщуючи оголошення про продаж на різних сайтах, виїжджаючи до потенційних покупців у зручний їм час і місце. І звичайно всі ми хочемо продати свій автомобіль за максимально вигідною ціною і як можна швидше.
Наша компанія може допомогти вам з цим, наші експерти проведуть діагностику вашого авто і узгодять вартість, після цього ви залишаєте авто на торговому майданчику і наші співробітники вже піклуються про його продаж: фотографують з різних ракурсів, викладають оголошення в Інтернеті, зустрічають потенційних покупців розповідаючи про переваги автомобіля і звичайно ж продають Ваше авто за найвигіднішою ціною і в найкоротші терміни.
Також ми можемо провести юридичну консультацію для Вас і допомогти з оформленням угоди.

Продаж автомобіля без постановки на нашу торгову площадку

Хочете продати автомобіль витрачаючи мінімальну кількість зусиль, часу і грошей, а головне максимально вигідно, тому Вам було б зручно звернутися за Послугами до фахівців, але при цьому відмовитися від щоденного використання авто можливості немає?
Ми можемо запропонувати вам продаж транспортного засобу без постановки його на нашу торгову площадку. Так само як і в разі постановки авто на майданчик, наші фахівці погоджують з Вами вартість авто, роблять фотографії і розміщують оголошення, потім підшукують клієнта. Вам залишається тільки прийняти від потенційного покупця дзвінок і домовитися про зустріч у зручний для вас обох час. 

Автовикуп (гроші прямо зараз)

 У житті бувають ситуації коли необхідно терміново продати автомобіль - це може бути пов'язано з переїздом, покупкою іншого авто або нерухомості, або просто необхідністю в грошах. Але на жаль самостійний пошук покупця зазвичай займає тривалий час, або ви можете втратити від 15 до 30% від вартості машини, прагнучи продати якомога швидше.
Звернувшись в наш автосалон, ви можете бути впевнені що покупка пройде швидко і за максимально вигідною для вас ціною.
Після проведення експертизи нашими фахівцями, ми озвучуємо оціночну вартість авто і після вашої згоди оформляємо угоду викупу транспортного засобу, все проходить максимально швидко і безхлопотно для вас.

Пошук необхідного вам авто

 Пошук автомобіля тривала і непроста процедура. Ви хочете знайти конкретну модель, або підібрати автомобіль відповідний під ваші вимоги, але у Вас немає часу самостійно зустрічатися з продавцями або їздити по автосалонах, оглядати кожну, перевіряти її стан, уточнювати характеристики і ключові моменти? Наші фахівці можуть оперативно підібрати автомобіль, необхідний саме Вам, відповідний за станом і цінової категорії.

Продаж нових авто

У нашому мультибрендовому автосалоні ви можете придбати не тільки автомобілі з пробігом, але і абсолютно нові авто.
Це дає вам ряд переваг, таких як гарантія, обслуговування у будь-якого дилера, проходження техогляду необхідно всього раз в 3 роки і звичайно абсолютна відсутність слідів експлуатації, що безсумнівно набагато приємніше покупки б/у машини. Купуючи новий автомобіль, Вам не потрібно хвилюватися про те що найближчим часом може щось вийти з ладу і необхідно буде робити дорогу заміну деталей, а ви зможете просто насолоджуватися покупкою . 

Допомога при купівлі автомобіля, включаючи надання кредиту

 Практично для кожного з нас автомобіль зараз не тільки засіб пересування або демонстрація статусу, а повсякденна необхідність. З сучасним ритмом життя нам необхідно швидко переміщатися не тільки по місту, але і між сусідніми містами і навіть по всій країні. Тому покупка автомобіля-актуальна проблема для кожного і ми із задоволенням допоможемо Вам з вибором.
При пошуку машини ви витрачаєте величезну кількість часу на перегляд різних сайтів і ресурсів, намагаючись знайти підходяще Вам за характеристиками, якістю і ціновій політиці авто, після чого телефонуєте з власниками призначаючи зустрічі. Це вимагає величезних веременних і грошових витрат, проте в підсумку може і не привести до бажаного результату, або тривати занадто довго (пів року, рік, два). Таже ви схильні до ризику зіткнутися з недобросовісними продавцями або шахраями. Немає можливості дізнатися чи було авто в ДТП, чи є приховані проблеми, чи будуть потрібні вкладення після покупки транспортного засобу і чи відповідає воно в принципі Вашим потребам? Багато продавців зазвичай не договорюють про дійсний стан авто і це стосується не тільки технічного стану, але і документального питання, що звичайно пожет піднести вам потім "сюрпризи".
У разі якщо ви хочете придбати автомобіль, але Вам не вистачає коштів, можливо також оформлення покупки в кредит. Ми співпрацюємо з великими вітчизняними та західними банками, і при необхідності підберемо банк, умови кредитування якого максимально будуть відповідати Вашим запитам. Для отримання кредиту необхідно заповнити спеціальний бланк і надати пакет документів, після чого банк приймає рішення про надання кредиту (орієнтовний термін від 1 до 4-х днів, залежить від конкретного банку) і якщо рішення позитивне, ми укладаємо договір, за яким ви проводите свій перший платіж.Для завершення угоди з банком необхідно буде укласти кредитний договір і Договір застави після чого ви стаєте повноправним власником авто.

Охорона автомобіля

При постановці вашого автомобіля на нашу торгову площадку, компанія AutoProfi підписує з Вами договір (в ньому вказується модель автомобіля, його стан,
комплектація, пробіг), згідно з яким ми несемо матеріальну відповідальність за Ваше авто на час перебування його у нас. Торговий майданчик знаходиться під
цілодобовим наглядом, що гарантує абсолютне збереження машини. Також охоронці забезпечені тривожною кнопкою служби охорони. 

Помощь в оформлении документов

Любая сделка с автомобилем требует документального оформления и конечно имеет свои юридические нюансы, поэтому квалифицированная помощь в таких вопросах Вам будет необходима и защитит от возможных проблем в будущем.
Мы оказываем квалифицированую помощь нашим клиентам в самых различных ситуациях: подготовка нотариально заверенной документации для сделок купли-продажи транспортного средства, регистрация или перерегистрация автомобиля, постановка или снятие авто с учета, оформление договора купли-продажи, восстановление дубликатов государственных номеров вместо утерянных, восстановление утраченых документов на автомобиль либо потеряного водительского удостоверения и т.д.
Обратившись к нам за любой консультацией, Вы можете быть уверены что все документы оформлены профессионально и юридически верно, при этом с минимальными затратами Вашего времени, сил и нервов.

 

Автомобіль під замовлення

Якщо ви хочете замовити автомобіль з Європи або США, наш відділ закупівель зможе вам в цьому допомогти. Згідно з вашими запитами співробітники компанії максимально оперативно і якісно підберуть авто, що відповідає вимогам.
Пошук автомобіля здійснюється на всіх великих автомайданчиках Німеччини і США, а також по внутрішній базі компанії. Перед покупкою автомобіль проходить повну юридичну та технічну перевірку, і якщо його стан відповідає вимогам, ми його пропонуємо Вам. Звичайно наші фахівці також максимально збивають ціну, після чого автомобіль викуповується на ім'я нашої компанії, представленої в тому регіоні, що дає нам ряд переваг і приємні знижки.
Доставку автомобіля контролюють наші логісти, що знаходяться по обидва боки кордону, що убезпечить Вас від зайвих витрат. Можливе перевезення наземним транспортом, або якщо автомобіль необхідний в найкоротші терміни і ви не обмежені жорсткими рамками бюджету - літаком.
Транспортний засіб розмитнюють наші брокери на митних постах, що істотно скорочує час проходження автомобілем митниці. Після прибуття авто на місце, фахівці компанії перевіряють технічний і косметичний стан, доводячи його до ідеального після доставки.
Все це гарантує покупцеві пориобретение машини у відмінному стані і за привабливою ціною. Якщо купується новий автомобіль, то він звичайно ж отримує повну гарантію з можливістю обслуговування його у будь-якого дилера. 

Перевірка року випуску

 При покупці авто у приватної особи або недобросовісного автосалону ви можете зіткнутися з такою вкрай неприємною ситуацією як завищення року випуску авто, для залучення більшого числа клієнтів і можливості поставити більш високу ціну. Тому вкрай важливо перевіряти документи на транспортний засіб до оформлення угоди, проте можлива і підміна оригіналу Паспорта ТЗ його копією і фотошопним виправленням року випуску.
Тому для Вашої безпеки ми пропонуємо послугу перевірки року випуску машини.

Перевірка на угон

 Багато хто вже знає, що при купівлі вживаного авто необхідно перевірити його на викрадення в Україні, адже згідно із законодавством України, право власності на транспортний засіб належить тому, хто першим оформив на нього документи. Відповідно в разі якщо ви зіткнулися з шахраями і після покупки з'ясується що ви купували викрадений автомобіль, його доведеться повернути законному власнику. Можливо вийде подати в суд на людину, яка продала Вам машину, але швидше за все він знаходиться в розшуку, місцях позбавлення волі або просто ховається і в цьому випадку повернути потреченние на покупку кошти практично нереально.
Для Вашої безпеки і спокою ми рекомендуємо вам скористатися послугою "Перевірка авто на викрадення".

Товарознавча експертиза лакофарбового покриття кузова

Купуючи машину ми звичайно хочемо точно знати чи була вона в аваріаях і не купуємо ми биту за вартістю цілою.
Наші фахівці за допомогою спеціального приладу - товщиноміра зможуть точно визначити перефарбовували чи цікавить Вас автомобіль.
Товщиномір - це вимірювальний прилад, що дозволяє з точністю до мікрометра виміряти товщину матеріалу або шару покриття матеріалу (такого як фарба, лак, грунт, шпаклівка, товщину основної стінки металу, пластмас, скла, гуми і т.п.), визначає скільки шарів фарби було нанесено на метал, а також виявляє пошкодження, які були зашпакльовані. У разі якщо перефарбовували автомобіль або проводився ремон - товщиномерт відразу визначить підвищені показники товщини.
Зазвичай показники товщини лакофарбового покриття (ЛКП) складають від 70 до 150 Мікрон. Залежно від виробника і часу виробництва Машини, товщина може становити до 200 мікрон. Якщо автомобіль перефарбовували, товщина ЛКП знаходиться в діапазоні від 160 до 260 мікрон, якщо транспортний засіб не тільки перефарбовували, але і шпаклювали биті частини, то товщина таких місць буде від 300 мікрон.
Якщо при вимірюванні ЛКП в різних місцях кузова значення коливаються на 15-20 мікрон - це свідчить про те, що лакофарбовий матеріал був нанесено рівномірно або навіть те, що авто ще не було в ремонті.
Провівши дану процедуру ви зможете точно представляти яке авто перед вам і чи немає у нього "особливої історії".